Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-7944 (5687699)
Зареєстровано:13 Серпня 2019
Тема звернення:Незадовільний санітарний стан автобусних зупинок
Відповідальний:КП ”Київпастранс” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Левченко Дмитро Валентинович
Дата контролю:28 Серпня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Доброго дня!
На станції метро Житомирська, в напрямку станції Дачна, постійно скаладується велика кількість сміття. Сміття смердить і тече, залишає брудні розводи на асфальті, заважає пересуванню пасажирів по зупинці. Просто вивезення проблему не вирішує, т.я. сміття збирається знову. Поруч проходить велика кілкість міських і міжміських маршрутів, величезна кількість пасажирів.
Фотографії були зроблені 12 і 13 серпня 2019 року.