Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-8226 (5698807)
Зареєстровано:11 Вересня 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт тротуарної плитки (брущатки)
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Романець О.В.
Дата контролю:26 Вересня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Звертаюся зі скаргою з приводу провулку у Дніпровському районі, який отримав назву імені Дзиги Вертова. Він ні ким не обслуговується і не взятий на баланс. Жахливий тротуар з відкритими люками, що прикриті розбитими плитами. Пошкоддене асфальтне покриття, відсутність освітлення. Взимку не розчищується. Перегороджений в пішохідній частині забором, що встановило АТП Держкомтелерадіо.
Прошу відповідні органи передати провулок Дзиги Вертова, що йде від вулиці Туманяна, на баланс відповідного комунального підприємства.