Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-9396 (4447291)
Зареєстровано:12 Серпня 2017
Тема звернення:Прибирання дерев, гілок, листя з закріпленої території
Відповідальний:ЖЕД ”Печерська брама” [Мартинчук С.О. ]
Дата контролю:17 Серпня 2017
Статус:Чекає на перевіку контр.відділом
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Вывезите мусор со двора - спиленные деревья. Возле подъезда 6. Месяцами лежит этот мусор. Фото прилагаю.