Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-1211 (5761240)
Зареєстровано:14 Лютого 2020
Тема звернення:Штрафи за порушення правил дорожнього руху
Відповідальний:Департамент транспортної інфраструктури [Давтян Дмитро Олександрович], виконавець: в.о. Шпильовий Іван Федорович
Дата контролю:2 Березня 2020
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

До Управління з паркування у складі Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
Скаржуся на цілодобове масове паркування автівок на газоні та тротуарі, за адресою: вулиця Васильківська будинок 53 корпус 1, на протязі дня 11.02.2020.
Порушення ПДР: підпункти ”в” та "є" пункту 15.10.
На світлинах автівки, припарковані на газоні та тротуарі зранку та ввечері 11.02.2020, з ознаками адміністративного правопорушення.
Вимагаю перевірки Інспектором Управління паркування дотримання правил стоянки та паркування за вказаною адресою.