Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-1366 (4761825)
Зареєстровано:13 Січня 2018
Тема звернення:Ремонт під’їзду
Відповідальний:ЖЕД - 505 [Цибульщак Олександр Леонідович]
Дата контролю:29 Січня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Після пиходу майстра пройшов тиждень,паралон,що він прибив від ударів відірвався і двері гепають так само!Таким методом проблему не вирішити! Невже так важко один раз поставити нормальні двері і закрити це питання!
Прошу вирішити проблему з дверима на першому поверсі другого підїзду біля ЛІФТУ,якій вже П’ЯТИЙ РІК!
В момент закривання, двері б’ють по дверній коробці з неймовірною силою.
Як наслідок, спати в ночі практично не можливо!
Неодноразові звернення в ЖЕК привели до того,що проблему не вирішили,а просто поміняли двері,які такі самі, і б’ють по коробці все гучніше і гучніше, з такою силою що випадає над дверима цемент! А пружини ще сильніше і гучніше роблять цей удар і не вирішують проблеми! Єдиним вирішенням цієї проблеми є заміна дверей на пластікові з довідником,як в усих нормальних домах! За П’ЯТЬ РОКИ марних звернень до Вас, за ті гроші що ми сплачуємо можно встановити нормальні двері,які б не тільки не гепали,а й захищали від протягу і марного використання опалення в будинку!
Враховуючи, що цими дверима користуються всі мешканці нашого під’їзду, і кожен місяц платимо не малу суму за ”утримання будинку” вважаємо за доцільне вирішити цю проблему,замінивши двері на пластикові з довідником! Фото прикладу нормальних дверей в інших будинуах додаю нижче!