Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-13899 (5576659)
Зареєстровано:14 Квітня 2019
Тема звернення:Встановлення сигнальних стовпчиків, бар’єрних огороджень,бордюрів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Дрижко Олександр Олександрович
Дата контролю:29 Квітня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Скільки ще часу мешканцям Ентузіастів #3 чекати, доки унеможливлять проїзд по тротуарам автохамів, що об’їжджають таким чином затор по вул.Ентузіастів? На вкладеному файлі-ділянка тротуару (вона виглядає як болото) між Ентузіастів 3 і готелем ”Славутич”. ДАНА ЛОКАЦІЯ потребує встановлення або стовпчиків, або напівсфер, причому і по середині самого тротуару, а не тільки по його краям (на фото-там болото). Місцеві мешканці вже встановлювали там і брили і покришки-але все відсовується. Треба щось більш рішуче і грунтовне. Варіант-або стовпчики, або напвісфери.