Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-17957 (4961936)
Зареєстровано:15 Травня 2018
Тема звернення:Відсутність відповіді від РДА, ГУ та інших структурних підрозділів
Відповідальний:КП ”Керуюча компанія” (Деснянська РДА) [Заболотний Геннадій Вадимович], виконавець: Бойко Ірина Володимирівна
Дата контролю:21 Травня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

05 лютого 2018 року мною поданий до Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Деснянського району м. Києва Інформаційний запит у якому говорилося: ” З метою припинення порушених моїх прав на проживання у нашому будинку по проспекту Лісовий, 12-Б у місті Києві і у якому я проживаю з 1998 року на законних підставах та який, нібито, переданий Вам на баланс без нашого відома та згоди, що Деснянським районним судом визнано протизаконно, прошу надати наступну інформацію.
Відповідно до статті 34 Конституції України, статей 3, 4, 5, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», прошу, повторно, надати доступ до наступних носіїв інформації:
• З яких підстав комунальним підприємством «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Деснянського району м. Києва» лишень на мене був складений Акт від 14.03.2017 року та подана Позовна заява про звільнення, нібито нежитлового приміщення у нашому будинку по проспекту Лісовий, 12-Б та була вручена Вимога про виселення із займаного мною НА ЗАКОННИХ ПІДСТАВАХ, про що є рішення суду, ЖИТЛОВОГО приміщення першого поверху нашого ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ ?
На підставі викладеного,
ПРОШУ : - прошу, повторно, надати письмове роз’яснення, а саме:
• Чому по цей день не складений Акт та ненадана Вимога і не подано до суду про виселення громадян, які займають перший поверх нашого житлового будинку:
1) Фролову Т.В.;
2) Єрему М.;
3) Ващенко В.;
4) Гузенок В.В.;
5) Шестопалову С.В.;
6) Пономар В.В.;
7) Заєць Н.М.;
8) Заліщук К.В.;
9) Афтені П.Ф.;
10) Микітченко Н.М.;
11)Гладка І.О. (колясочна)
Відповідь надати протягом 5 (п’яти) днів на адресу для листування.” Та яке зареєстрували за вх.№46-53/2а.
Але відповіді мені по цей день ніхто не надав. До яких пір будуть відбріхуватись відповідальні особи?