Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-17971 (4962016)
Зареєстровано:15 Травня 2018
Тема звернення:Питання житлового господарства (Деснянський район)
Відповідальний:Районні у м. Києві адміністрації: []
Дата контролю:30 Травня 2018
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Посилання на недолугий лист №058/4/1-С-33368 від 25.10.2016 року в першу чергу є підриванням репутації Мера м. Києва Кличка В.В. де викладена відверта брехлива інформація. В порушення вимог ст.19 та 24 ст. Конституції України зважаючи на мій соціальний статус - пенсіонерка та расової приналежності до моєї національності – росіянка, умисно порушено мою честь і гідність та порушено охоронювані Законом мої права, свободи. Тому пропоную Вам, пане Павлик, усі посилання у листі, який Вами підписаний, прошу підтвердити документально. Не пристойно особі, яка займає таку посаду, тільки говорити, як баба на ринку і ні чим не підтвердити свої слова. Ви ж не з ринку, чи може я помиляюся?
-Усі Акти передач нашого будинку ( Акт за 2012 рік, як з’ясувалося на суді, не усі члени комісії підписували, так що посилання на нього є не законне);
-Протокол із КМДА про затвердження розпорядження 1605;
-Договір з мешканцями нашого будинку;
-Документ, який би міг підтвердити, що наш будинок хоч колись був на балансі ПАТ”ХК”Київміськбуд”;
- та інші документи на які ідуть посилання у цьому недолугому листі №058/4/1-С-33368 від 25.10.2016 року, який готували люди, які, мабуть, думають, що їх хтось боїться (Трокоз та Геркіял), а підписала особа яка займає посаду директора Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Павлик І.К..
ГОВОРИТИ МИ УСІ УМІЄМО - ЯК ЩО ВИ ОСОБА ЯКА ВІДПОВІДАЄ ЗА СВОЇ СЛОВА, ТО ПІДТВЕРДІТЬ ЇХ ДОКУМЕНТАЛЬНО. Маю надію, що Ви не той пацан, що дав слово, а потім-не зміг підтвердити свої слова і промовчав.І до Вашого відому, ми судимося і Вас не одноразово запрошували,але ж Ви відмовляєтесь, бо там витребують документи - А У ВАС ЇХ ПРОСО НЕ МАЄ!!! Тому Ви і до суду не з’являєтесь.