Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-18198 (4964808)
Зареєстровано:16 Травня 2018
Тема звернення:Робота місцевих держадміністрацій, органів місцевого самоврядування
Відповідальний:Відділ обліку та розподілу житлової площі [Заболотний Геннадій Вадимович], виконавець: Романюк Тетяна Григорівна
Дата контролю:31 Травня 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Романюк Т.Г., яка постійно бреше, мабуть, думає, що свої злочини цим прикриє, тому прошу, щоб ця особа не надавала відповідей так як вона НІЧИМ не може підтвердити ні одного свого слова. Недарма Громада Деснянського району збирала підписи, щоб її вигнали з РДА, але комусь дуже подобається як вона бреше, але не нам.
Відповідно до Розпорядження від 30.04.2010 року № 350 Деснянської районної у м. Києві державної адміністрації «Про переведення кімнат № 11 комунальної квартири № 1 в будинку № 12-б по пр. Лісовому у житлову кімнату» Адміністрація звернулася до Київського міського бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна щоб зареєстрували кімнату № 11, як житлову.
В даний час Деснянська адміністрація умисно перешкоджає виключно та вибірково окремим мешканцям зазначеного будинку по пр-ту Лісовий, 12-б переведення із нежитлових приміщень в житлові, в чому вбачається корупційна складова.
На підставі викладеного, ст. 3,4,5, 19, 20 ЗУ «Про доступ до публічної інформації»,
ПРОСИМО :
1. Повідомити чи надавався дозвіл власниками квартир та співвласниками усього будинку по пр-ту Лісовий, 12-б м. Києва дозвіл на переведення приміщення загального користування в житлове. Вразі позитивної відповіді надати належним чином завірені відповідні дозволи від кожного власника (співвласника) на таку дію.
2. Чи пропонувалася зазначена кімната № 11 в житловому будинку по пр-ту Лісовий, 12-б м. Києва переведена із нежитлової в житлову громадянам, які стоять на квартирному обліку і в тому потерпілим від наслідків Чорнобильської катастрофи, які проживають у будинку по пр-ту Лісовий, 12-б (надалі – Пропозиція) ? Вразі позитивної відповіді надати належним чином завірені копії письмових пропозицій громадянам, які стоять на квартирному обліку і в тому потерпілим від наслідків Чорнобильської катастрофи які проживають у будинку по пр-ту Лісовий, 12-б у володіння кімнати № 11 та копії належним чином завірених письмових відмов зазначених категорій громадян від Пропозиції .
3. Чи пропонувалися кімнати, які були надані працівникам Деснянської РДА, а саме Лукашевич Л.А. та Музальової Н.О., які ніколи не стояли на кварт обліку у будинку 12-А по проспекту Лісовому, які вони у подальшому продали ? І це можна перевірити.