Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-18239 (4965333)
Зареєстровано:16 Травня 2018
Тема звернення:Перевірка дозвільної документації, демонтаж кіосків, ларків
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Каретко Володимир Олександрович]
Дата контролю:31 Травня 2018
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Доброго дня, кілька днів тому По вулиці Гната Юри між будівлями №16 та №20 встановлено маф(не плутати з пересувною кофеваркою, адже споруда стоїть не на колесах, а на бетонних підпорах) в метрі від пішохідного переходу при виїзді з парковки. Ця споруда затуляє собою огдяд водіям, що виїзджають з парковки. Пішоходів, що наближаються зліва просто не видно, що створює небезпеку їх життю та здоров’ю. Прошу вжити усіх законних заходів для виправлення цієї ситуації, бо наслідки такого розміщення мафу можуть коштувати пішоходам здоров’я чи життя, а водіям неприємностей, аж до кримінальної відповідальності. Дякую за розуміння.

Фото додається.