Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-21659 (5663286)
Зареєстровано:12 Червня 2019
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:КП ”Київпастранс” [Левченко Дмитро Валентинович]
Дата контролю:18 Липня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Щоб зрозуміти я якій країні ми живемо варто лиш глянути на зупинку Чернігівська в сторону Ленінградської. Шматки бетону, цегли, асфальту в перемішку з сміттям. Чому якщо демонтуються незаконні кіоски не проводится благоустрій цих територій? Чому валяться залишки всього цього в очікуванні, що хтось переламає там ноги.
Переконливе прохання:
1) відновлення благоустрою після виконаних робіт
2) сміття від кіоску. 10-15 м від кіоску підлягають прибирання власниками цих кіосків. То нагадайте їм про це фінансово.