Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-24894 (5698701)
Зареєстровано:10 Вересня 2019
Тема звернення:Про розгляд звернень громадян
Відповідальний:Взаємодія з правоохоронними органами [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Рожков Валерій Федорович
Дата контролю:25 Вересня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

про умисне вчинення суспільно небезпечного діяння за ознаками злочину ч.1 ст. 365-2, ч.1 ст. 376, ч.1 ст. 384 КК України
Службова особа органу державної влади Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації (надалі – Адміністрація) головний спеціаліст юридичного Адміністрації Жуковська Яна Володимирівна, без відповідних повноважень, увійшовши у зговір з іншими неустановленими службовими особа Адміністрації, умисно здійснила втручання в діяльність Київського апеляційного суду по цивільній справі № 754/51/19 шляхом протизаконного надсилання Відзиву на апеляційну скаргу у якому міститься недостовірна інформація із прикладенням довіреності від 24.07.2019 року № 102/02/15-6090 від Адміністрації підписану особою без відповідного обсягу цивільних прав.
Суспільно небезпечні діяння Жуковська Я.В. здійснила з метою введення Київського апеляційного суду в оману, щоб добитися винесення судом завідома неправосудного рішення по справі №754/51/19 на користь третіх осіб, що є прямим втручанням в діяльність судових органів.
Своїми протизаконними діями громадянка Жуковська Яна Володимирівна, за попередньою змовою неустановленої групи осіб, вчинила кримінальне правопорушення за ознаками сукупного злочину ч.1 ст. 365-2, ч.1 ст. 366, ч.1 ст. 376, ч.1 ст. 384 КК України.
Враховуючи ту обставину, що громадянка Жуковська Я.В. займає посаду головного спеціаліста юридичного відділу Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації в органі державної влади, є фахівцем у галузі права то відповідно зазначена особа усвідомлювала суспільно небезпечний характер свого діяння, передбачала його суспільно небезпечні наслідки і бажала їх настання, тобто Жуковська Яна Володимирівна вчинила кримінальне правопорушення за прямим умислом.
На підставі викладеного, ст. 214 КПК України,
ПРОШУ :
1. Внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення кримінального правопорушення за ознаками сукупного злочину ч.1 ст. 365-2, ч.1 ст. 376, ч.1 ст. 384 КК України службовою особою органу державної влади Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації головним спеціалістом юридичного відділу Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Жуковською Яною Володимирівною, увійшовши у зговір з іншими неустановленими службовими особами Адміністрації та розпочати досудове слідство.
2. Враховуючи ту обставину що службова особа органу державної влади Жуковська Яна Володимирівна займає відповідальне становище та може негативно впливати на ор