Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-26064 (4447350)
Зареєстровано:13 Серпня 2017
Тема звернення:Відсутність освітлення у під’їзді за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:ЖЕД № 905 (Відрадненське) [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:28 Серпня 2017
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

вырвали с проводами новые светодиодные светильники во втором парадном на 1 и 3 этаже. висят оголенные провода. просьба починить.