Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-261 (5750436)
Зареєстровано:13 Січня 2020
Тема звернення:Ремонт і обслуговування сміттєпроводів та сміттєзбірників в приміщенні
Відповідальний:ЖЕД - 201 [в.о. Лагута Ярослав Миколайович], виконавець: Шевченко Катерина Миколаївна
Дата контролю:20 Січня 2020
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

10 Грудня 2019 р. было направлено зернённая С-29203, на яку було надано відповідальною особою нач. ЖЕД №201 Шевченко Катерина Миколаївна, а саме про аварійний стан сміттєпроводу в 2-му під’їзді. Ініціативна група мешканців 2-го під’їзду, за вказаним адресом в звернені, виконала огляд сміттєпроводу і не виявило пошкоджень. В зв’язку с недовірою наданої інформації, просимо надати фотофіксацію аварійного сміттєпроводу в 2-гому під’їзді. В зв’язку с самовільною ініціативою ЖЕД №201 заварити сміттєпровід, і без попереднього повідомлення мешканців, були порушені права громадян, мешканців та власників (співвласників) житлового фонду. Звертаємо увагу, в під’їзді також проживають інваліди та люди похилого віку які не можуть виносити сміття на вулицю.
Просимо:
1. Надати фото фіксацію пошкоджень.
2. Вказати терміни коли планується виконано капітальний ремонт сміттєпроводу, за експлуатацію якого відповідальний ЖЕД №201.
Хочемо також нагадати, що мешканцями будинку, в тому числі мешканцями 2-го під’їзду, постійно сплачувались і сплачуються кошти, що також відраховуються на профілактичні роботи та роботи з капітального ремонту.