Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-30156 (4499531)
Зареєстровано:13 Вересня 2017
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:КП ШЕУ [Мондриївський Валентин Миколайович ]
Дата контролю:18 Вересня 2017
Статус:Виконано
 
Текст звернення

За вказаною адресою (графічне зображення з картою місцерозташування ділянки додається) знаходиться пішохідний перехід. Фізично він розміщений під мостовим переходом (вул. Новокостянтинівська). На даній ділянці (під мостом) роками не проводиться прибирання території. В результаті накопичується сміття і бруд.

Прошу виконати прибирання сміття, що накопичилося, а такоже виконувати прибирання зазначеної ділянки на регулярній основі.

З повагою,
Сафонов Костянтин.