Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-34482 (4552990)
Зареєстровано:12 Жовтня 2017
Тема звернення:Демонтаж окремо розташованих пунктів прийому вторинної сировини
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Каретко Володимир Олександрович]
Дата контролю:27 Жовтня 2017
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Доброго дня!
Прошу Вашої участі у наведенні порядку в мікрорайоні, а саме знесенні незаконно встановленого гаража для прийому пляшок, паперу та інш. вторсировини.
Металевий гараж незаконно встановлено ще в серпні 2017 року впритул до бойлерної станції, яка обслуговує будинки по вулиці Сім’ї Сосніних 2-б, 2-в та Потапова 1-г. Поруч з бойлерною два дитячі садочки (№571 та №390) та дві школи (№13 та №197). Цей ”гараж” кожного дня збирає бомжів зі всього району, а протягом дня всі дитячі майданчини біля будинків зайняті вже нетверезими бомжами, які сплять де прийдеться навколо. Гараж встановлено прямо на шляху дітей до вищевказаних шкіл та поруч з дитячими садочками. Приберіть це неподобство, будь ласка! Фото надається.
Цей гараж на минулому тижні зник, але сьогодні знов з’явився на тому ж самому місці.
Наведіть, буль-ласка, порядок в нашому мікрорайоні! Дякую!