Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-4919 (5469763)
Зареєстровано:7 Лютого 2019
Тема звернення:Голів ОСББ, ЖБК, та ін.
Відповідальний:УЖКГ [Заболотний Геннадій Вадимович], виконавець: Рогатюк Юрій Петрович
Дата контролю:22 Лютого 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

В перших числах травня 2010 року, ”голова будинку” перетягнула мусорні контейнери і встановила їх навпроти вікон будинку, а місце де вони стояли сорок років відвела під стоянку машин. З того часу в квартирі проживати неможлива, весь теплий період при відкритті вікна доносится жахливий сморід, а сам будинок був ураженний тарганами та мишами кілька років поспіль.
Про такий стан, я повідомляла по телефону 15-51 і 15-45 ( всього кілька сотень разів за дев’ять років ) і пісьмовими зверненнями, зверненнями рекомендованими листами, листами до міської та районної СЕС, Деснянську адміністрацію, інфроструктуру Києва (листи і квитанції всі збережені ), про порушення всіх санітарних норм та довільне встановлення ”главою дому” контейнерів.
Вимагаю, Голову Деснянської районної адміністрації терміново скликати комісію за участю посадових осіб спеціально уповноважених органів для перевірки та опису на офіційному бланку всіх правопорушень стосовно до затвердженому наказу Міністерства охорони здоров’я України від 17.03.2011 р., ” про затвердження Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць ”.
Прошу перевірити та скласти офіціцний акт порушень по наступним пунктам;
1. Витребувати у ”голови будинку ” письмові документи в яких підтверджується рішення о новом місті розташування мусорних контейнерів, що було зроблено в перших числах травня 2010 року.
Якщо відповідного документу не мае, прошу одразу викликати співробітників поліції для оформлення заяву по статті 356 Самоправство кримінального кодексу України . - 3. Суб’єкт злочину загальний. Самоправні дії службової особи, які явно виходять за межі наданих їй повноважень, слід кваліфікувати за ст. 365.
2.Заміряти та вказати в акті відстань віддаленості контейнеру від стін будинку ( до десяти метрів від стін будинку ).
3. Часи вивезення сміття. ( у нас ЗАВЖДИ 1- 4 ночі)
4.Рівень шуму від машини при одгрузкі сміття.
Ці всі дії повністю доводять ПОВНУ ТА БАГАТОРІЧНУ БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ представників районного архітектора, уповноважених представників громадських та житлово-експлуатаційних організацій, численні порушення ” головою будинка ”, та підходять до статті 356 Самоправство кримінального кодексу України .