Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-5426 (5475508)
Зареєстровано:11 Лютого 2019
Тема звернення:Питання стосовно нарахування боргу за електропостачання
Відповідальний:Розрахунки ПАТ ”Київенерго” [Фоменко Олександр Валерійович], виконавець: Фоменко Олександр Валерійович
Дата контролю:26 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Прошу допомогти врегулювати питання стосовно надходження неправомірних квитанцій зі сторони КП ГІОЦ щодо надання послуг електроенергії за а/н 2813240190.
Дана компанія була постачальником послуг електроенергії до нашої оселі, в травні 2018 року власник даної квартири заключила безпосередній договір з ДТЕК Київські електромережі о/р 08062100920.
КП ГІОЦ надалі продовжує надсилати платіжки з нереальними сумами виплат за спожиту електроенергію. В січні 2019 було здійснено звернення в дану установу з наданням всіх необхідних документів, що з травня місяця заключено договір з ДТЕК Київські електромережі, де і здійснюються виплати за лічильником. Але за січень місяць було отримано знов квитанцію з платою в розмірі 8503 грн.
Куди необхідно звернутись, щоб вирішити дане питання? Автовідповідач з комунального підприємства телефонує і погрожує судом, на дзвінки вони не відповідають, на електронні листи також, після звернення в бугалтерію нічого не змінилось. Я вагітна жінка, мама моя інвалід 2 групи і пенсінер.