Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-9582 (4410382)
Зареєстровано:17 Липня 2017
Тема звернення:Порушення правил виконання (ор-ції) будівельних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Онофрійчук Петро Васильович]
Дата контролю:1 Серпня 2017
Статус:В роботі
 
Текст звернення

По вулиці Шумського 5, забуовник не упордкував територію за парканом будинку ... Паркан поставив а пішохідну доріжку яка була до будівництва не зробив. Ми змушені ходити по піску та досках які він залишив. Також із за припаркованинх на узбіччі автомобілів пішохідний перехід не захищає пішоходів від наїзду... Ні пшоходи, ні автомобілі котрі їдуть по дорозі, один одного не бачуть.. Хто будував цей будинок та хто відповідає за те що там залишилось...