Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-9602 (5698725)
Зареєстровано:10 Вересня 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:Комунальне підприємство ”ШЕУ” [в.о. БАБІЙ Павло Миколайович], виконавець: Дорошенко Юрій Валерійович
Дата контролю:27 Вересня 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

9 Серпня 2019 мною была написана жалоба Т-9240, на которую я получил отписку: ”ТОВ «Новопечерський Посад» повідомило комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автошляхів та споруд на них Печерського району» м. Києва про виконання робіт із реконструкції в термін до 01 вересня 2019 року.
На період до завершення виконання робіт зобов’язується утримувати зазначене дорожнє покриття в належному стані.”

Потом 27 Серпня 2019 была подана жалоба , по этому же вопросу Т-9432, на которую я снова получил отписку: ”Наразі ТОВ «Новопечерський посад» виконує роботи з розробки проектної документації на влаштування інженерних мереж та благоустрою покриття проїзної частини та тротуарів по Новопечерському провулку та Тверського тупика.
Тому, проводити ремонт з капітального або поточного середнього ремонтів проїзної частини по пров. Новопечерському перед початком планових робіт з реконструкції інженерних мереж не є раціональним.”

Вопрос на который так и не получен ответ, за месяц переписки:
1. когда отремонтируют асфальтное покрытие на Новопечерском переулке, которе уже ГОД как снято и по нему невозможно ездить.

Дополнительные вопросы, возникшие с вышеупомянутыми ответами
2. Какие штрафы будут наложены на ТОВ «Новопечерський посад», за содержание дороги в таком состоянии в течении года?
2. Почему до сих пор не уволен директор КК ”Київавтодор” Шпильовий Іван, в связи с профнепригодностью в обязанности которого входит содержание дорог?
3. Почему до сих пор не уволен БАБІЙ Павло, с занимаемой должности в.о. нач. відділу контролю за благоустроєм, в связи с профнепригодностью, у него ГОД отсутсвует дорожное покрытие на одной из улиц в центре города и он это не замечает?