Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ф-2191 (4279839)
Зареєстровано:15 Квітня 2017
Тема звернення:Удосконалення організації дорожнього руху
Відповідальний:КП ”Київдорсервіс” [Черній Віктор Данилович]
Дата контролю:1 Травня 2017
Статус:На доопрацюванні виконавцем
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

У звязку з

1) вводом в експлуатацію нового житлового будинку на 300 квартир за адресою проспект Голосіївський 95 ЖК Авангард,
2) з метою запобігання створенню ДТП при развороті ліворуч на виїзді на Голосіівський проспект,
3) з метою запобігання створенню заторів та ДТП на Голосіївському проспекті при повороті з Голосіївського проспекту ліворуч до виставкого центру та місцевих мешканців,
4) з метою гарантування прав пішоходів при перетині цього участку дороги від Голосіівського проспекту до житлових будинків

вважаємо за доцільне та просимо перенести світлофор № 2 (GPS координати 50.383078, 30.482415) на інше місце - перехрестя та виїзду автотранспорту (GPS координати 50.383638, 30.483874).

Додаємо фото для візуалізації транспортно-пішоходної проблеми на даному участку.

На даний час не існує
1) ні пішоходного переходу (ні знаків, ні дорожньої розмітки)
2) ні регульованого перехрестя взагалі (для автотранспорту в тому числі)

Просимо зробити це протягом 2-3 місяців, не пізніше, оскільки ЖК Авангард здається найближчим часом, та оскільки мешканці заїджають робити ремонти та жити, рух буде дуже сильно ускладнено.