Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ф-308 (5435379)
Зареєстровано:18 Січня 2019
Тема звернення:Інші питання, що стосуються облаштування пляжів та зон відпочинку біля води
Відповідальний:КП ”Плесо” [Панчій Тарас Михайлович], виконавець: в.о. Юсипенко Олег Михайлович
Дата контролю:4 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Поряд з мікрорайоном ”Троєщина” є чудове місце для відпочинку біля затоки Десенка, створене самою природою, куди вже більше 30 років і влітку, і взимку ходять троєщинці, щоб скупатися, насолодитися природою та набратися здоров’я. Це природня затока р.Десна, шлях до якої пролягає від с.Троєщина по чудовому лугу. По берегу річки росло багато великих дерев, що давали затінок відпочиваючим.
І от в листопаді 2018 року згідно з розпорядженням КМДА №55О від 4.04.2018 почався так званий ”ремон елементів благоустрою зони відпочинку ”Троєщина””. Спочатку варварські викорчували екскаватором десятки здорових чудових дерев, що росли біля річки, а потім величезними вантажівками почали возити землю і пісок в напрямку міста. Возили з ранку до ночі протягом тіжня, поки группа громадян, що кожного дня і влітку і взимку приходять купатись туди, не звернулась зі скаргою до депутата Київради Ю.Г.Зубка. Після цього видобуття і вивезення піску зупинилося майже на місяць. Але з 19 грудня знову поновилось ”зчісування” природного берегу і маштабне вивезення піску. Зупинився цей процес ”благоустрою”. після звернення в громадську приймальню мера В.В.Кличка, але не на довго - днів на 20. А потім знов відновився 15 січня 2019 р.і продовжується до цього моменту. Прошу зупинити знищення природного ландшафту.

З фото та відео з місця проведення ”благоустрою” можна ознайомитись тут https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1kyNuDvWZXcaC2Wox_xeCDNzitSfG4mdr