Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Х-3349 (5619851)
Зареєстровано:15 Травня 2019
Тема звернення:Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Климов Олександр Сергійович
Дата контролю:30 Травня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

На авто-дорозі навпроти будинку за номером 13/10 по вул.Метробудівській утворилась величезна яма.
Яма досить широка і глибока, розташована вона якраз біля зупинки мартшрутки №442Д. Щоразу маршрутки та інші автомобілі змушені виїзджати на зустрічну смугу руку, щоб уникнути псування автотранспорту, що може призвести до створення небезпечних та аварійних ситуацій.
Прошу посприяти у ліквідації величезної ями на дорозі біля зупинки маршрутного транспорту.