Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ц-656 (5530063)
Зареєстровано:16 Березня 2019
Тема звернення:Пропозиції та зауваження щодо налагодження роботи ЖКГ
Відповідальний:Відділ контролю благоустрою [Настасенко Олександр Григорович], виконавець: Шимко Е.А.
Дата контролю:21 Березня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Виявлено велике за територією стихійне сімттєзвалище (включно зі старими з меблями зі сторони будинку 57 проспекту Глушкова) та велику кількість зламаних гілок дерев в парку урочище Теремки (координати 50.364513, 30.450668). Прохання ліквідувати смітник та прибрати територію, вивезти гілки, розмістити на початку парку (зі сторони сходів до парку з дублер просп. Глушкова) більші урни для сміття, та забезпечити регулярне вивезення ємностестей зі сміттям.