Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-126 (5750770)
Зареєстровано:14 Січня 2020
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:Управління освіти [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Іваніна Н.В.
Дата контролю:20 Січня 2020
Статус:Чекає на перевіку заявником
 
Текст звернення

Доброго дня! В грудні я звертався зі скаргою на неналежний стан ділянки, а саме на забруднення побутовим сміттям території між домами №9А по вул. Дніпровська набережна та 38Б по вул. Березняківська (дитячий садок Планета Дитинства). Вказана ділянка зовсім не прибирається двірниками. Стан ділянки жахливий на протязі кількох місяців. На що отримав відповідь начальника ОСББ «Дніпровська набережна 9А» Надії КОСАР, що ”Територія біля житлового будинку№9-А, яка знаходиться в експлуатаційному обслуговуванні ОСББ «Дніпровська набережна 9А»знаходиться в належному санітарному стані.” У вкладенні фото стану, в якому досі незмінно знаходиться ця ділянка. Звертаю увагу, що йдеться про ділянку під забором дитячого садочку. Прошу вирішити питання і закріпити прибирання ділянки за відповідальними особами на постіній основі. Дякую.