Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-133 (5750903)
Зареєстровано:14 Січня 2020
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:Управління контролю за благоустроєм [Кулеба Олексій Володимирович], виконавець: Панчій Тарас Михайлович
Дата контролю:22 Січня 2020
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Вже довгий час за адресою Туманяна 15-а зі сторони каналу стоіть будка. Періодично біля неї помічаю неадеадекватних людей (нетверезі), також там накопичується сміття, склянки. Прошу звернути увагу , так як поруч, за 30 метрів, знаходиться дитячий майданчик