Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-13527 (5164812)
Зареєстровано:14 Вересня 2018
Тема звернення:Раціоналізаторські пропозиції
Відповідальний:ЖЕД - 210 [в.о. Захарченко Петро Петрович], виконавець: Музичук Р.М.
Дата контролю:19 Вересня 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Повторне звернення. Прошу прибрати сміттєві баки з території дитячого майданчика, які знаходяться на відстані 3м з однієї сторони і 6м з іншої. Ви порушуєте наказ № 145 Міністерства охорони здоров’я Укрїни Про затвердження Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць, п. 2.8. Тим паче теперішнє місце розташування цих сміттєвих контейнерів не передбачено на генеральному плані забудовником будунку. Ви перемістили сміттєві контейнери з інших будинків в притул до дитячого майданчика, порушуючи всі правила і закон. Будь ласка, поверніть сміттєві контейнери на свої місця або знайдіть інші не порушуючи закон! Фото незаконного розташування контейнерів додаю.