Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-5575 (5576649)
Зареєстровано:14 Квітня 2019
Тема звернення:Відсутність каналізаційних, водопровідних люків
Відповідальний:КП УЗН [Смирнов Віктор Володимирович], виконавець: Манько О.І., Поляков П.Ю.
Дата контролю:16 Квітня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Доброго вечора. Зображені на фото люки знаходяться в парку між готелем Staro та будинком по вул. Межігірська 20/39. Люки небезпечно стирчать з землі. Між люками та землею є ями. Туди може потрапити дитина або тварина. Це небезпечно. Прошу привести до травм та негативних наслідків. Заздалегідь дякую вам