Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-6882 (4965344)
Зареєстровано:16 Травня 2018
Тема звернення:Незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:Відділ благоустрою []
Дата контролю:21 Травня 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Незадовільний стан вивозу сміття з контейнерів біля трамвайної зупинку по вул. Скляренка. Запах на зупинці в 50м від смітника стоїть такий, що неможливо підійти до самої зупинки. Прошу вжити заходів.