Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-8389 (5008724)
Зареєстровано:13 Червня 2018
Тема звернення:Корчування пеньків та коріння дерев
Відповідальний:КП ”УЗН” [Шкуро Максим Юрійович], виконавець: Лукаш О.О.
Дата контролю:28 Червня 2018
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

В результаті дтп було зламане дерево. Зламаний стовбур знаходитися біля зупинки Андрія Головка. Прохання прибрати його і на заміну висадити нове дерево.