Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-8396 (5008849)
Зареєстровано:13 Червня 2018
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Шкуро Максим Юрійович], виконавець: Клімов О.С.
Дата контролю:28 Червня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Шановні панове, вітаю!

Звертаюся до вас із скаргою на незадовільний стан асфальтобетонного покриття вулиці Монтажників у Солом’янському районі.

В першу чергу, вашу особливу увагу хотів би звернути на її відрізок довжиною близько 100-150 метрів від перехрестя з вулицею Володимира Брожка та на саме «трикутне» перехрестя цих вулиць (обведено червоним на карті). Легковою машиною їхати по цій ділянці та по цьому перехресті подекуди просто нестерпно: провали, пучини, колія, «пральна дошка» та перепади висот асфальту, та на додачу ще й (місцями) дуже глибокі вибоїни. І об’їхати їх жодним чином не виходить, адже вулиця тут дуже вузька та не дозволяє маневрувати, уникаючи вибоїн. Маневрування особливо ускладнюється тим фактором, що дана ділянка вулиці має дуже крутий нахил.

Крім того, вулиця Монтажників потребує бодай так званого «ямкового» ремонту і по всій її протяжності, окрім особливо зруйнованого вищевказаного відрізку, адже вона рясніє провалами, вибоїнами та пучинами.

При цьому, варто зауважити, що по вулиці Монтажників проходить маршрут громадського транспорту та досить інтенсивний рух автомобілів. Це не якійсь провулочок в приватному секторі, а цілком «жива» транспортна артерія в даній місцевості, ремонт якої надзвичайно важливий!

Прошу вас якнайшвидше здійснити ремонт дорожнього покриття на цій вулиці, в першу чергу на ділянці, яку я вказав у прикріпленому зображенні.

Дякую