Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-9432 (5687654)
Зареєстровано:13 Серпня 2019
Тема звернення:Зберігання транспортних засобів, порушення правил паркування
Відповідальний:Департамент транспортної інфраструктури [Давтян Дмитро Олександрович], виконавець: в.о. Шпильовий Іван Федорович
Дата контролю:28 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Прошу вчинити відповідні дії щодо порушників правил дорожнього руху, які припаркували свої автівки на пішохідній доріжці по вул. Панківський біля буд. 27/78 (фото з номерними знаками автівок додається)і порушили мої права на безпечне пересування примушуючи мене та інших громадін задля проходу впо вулиці виходити на проїзжу частину. Прошу повідомити про наслідки розгляду даного звернення.