Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-9466 (5688314)
Зареєстровано:14 Серпня 2019
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КО ”Київзеленбуд” [в.о. Бєлоусова Наталія Миколаївна]
Дата контролю:8 Жовтня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

В дворі будинку по вулиці Княжий затон 2/30 в сквері не працює освітлення та фонтан. Територія знаходиться на балансі нашого ЖЕКу, так що відписку ”потребує додаткового фінансування” прохання не писати.
За утримання прибудинкової території з нас меруться не малі гроші!
Прохання виконати клопотання мого звернення.
Сподіваюсь на розуміння і підтримку ЖЕКу.