Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Щ-2273 (5359648)
Зареєстровано:6 Грудня 2018
Тема звернення:Взаємовідносини з сусідами
Відповідальний:Управління житлово-комун. господарства [в.о. Захарченко Петро Петрович], виконавець: Шумаков В.А.
Дата контролю:21 Грудня 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Я, Щетініна Ірина Вікторівна, мешканка квартири 256, що розташована на 13 поверсі будинку 1-Г за адресою м. Київ вул. Драгоманова, звертаюся до Вас з претензією на дії сусідів з кв. 260 (далі сусіди) та начальника ЖЕД №3 ТОВ «Новобудова».
Сусіди самовільно встановили двері в коридорі, перекривши таким чином його частину і відмовляються дати ключі. Дії сусідів суперечать діючому законодавству оскільки користування коридорами і іншими місцями загального користування регламентується Законом України (ст. 382 ЦК України). Згідно документу такі приміщення є допоміжними і знаходяться в спільній власності власників всіх квартир. Отже, захопивши спільне приміщення в особисте користування, мешканці кв. 260 порушили права інших власників.
Крім того, двері встановлено в коридор, що веде до додаткового виходу на сходи, перекривши таким чином запасний вихід у випадку надзвичайної ситуації.
Звертаюся до Вас для вирішення ситуації і усунення протизаконних дій сусідів, а саме видати ключі від встановлених дверей всім власникам квартир на поверсі для доступу в коридор, що є об’єктом права спільної власності всіх власників квартир в багатоквартирному будинку, або демонтувати встановлені двері.
Моє звернення до ТОВ «Новобудова» що є утримувачем будинку за адресою м. Київ вул. Драгоманова 1-Г від 17-го жовтня 2018 року результату не дало. Начальник ЖЕД №3 ТОВ «Новобудова» Смик О. А. відмовляється вирішувати проблему, затягує справу, її точка зору постійно змінюється в чому я вбачаю корупційну складову.