Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Я-2183 (4287297)
Зареєстровано:21 Квітня 2017
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:Комунальне підприємство ”ШЕУ” [в.о. Лозовий Василь Борисович]
Дата контролю:26 Квітня 2017
Статус:Чекає на перевіку контр.відділом
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Добрий день. В зимовий період тротуар на вул. Вірменській (рухаючись від м.Вирлиця по правий бік) від снігу чистив трактор. Ймовірно, під шаром снігу не було видно межі тротуару, тому розчищено було його зі зміщенням в бік газону. Таким чином, після сходження снігу, на тротуарі лишилось багано грунту/піску. Під час дощу все це перетворюється на непрохідну субстанцію. Приберіть, будь ласка, цей тротуар. Дякую.