Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-1884 (4800969)
Зареєстровано:6 Лютого 2018
Тема звернення:Неякісне вивезення сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ЖЕД - 905 (Відрадненське) [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:12 Лютого 2018
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Не качественный вывоз мусора. Один бак так и остался полным, куча кульков с мусором осталось лежать на земле, мусор разбросан на тротуаре. Баки как попало раскиданы.