Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-2828 (4801494)
Зареєстровано:6 Лютого 2018
Тема звернення:Паркування авто на прибудинковій території
Відповідальний:Відділ благоустрою []
Дата контролю:21 Лютого 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Лист - скарга

Прошу ретельно підійти до даного питання та сприяти безпечному руху дорослих та діток по дорозі в школу, бібліотеку та на роботу.

Попереднє звернення Д-966 (було взято під контроль КМДА, потім з невідомих причин знято). Присвоєно статус на доопрацюванні. Отримали письмову відповідь С. Дуброва (ШЕУ Оболнського району) що показує небажання вирішення цього важливого на переконливу думку мешканців питання. Вважаємо, що активний рух автотранспорту тротуаром та підходом для пішоходів до дитячої бібліотеки є неприпустимим та небезпечним!

Для зручності, текст звернення:

Доброго дня!

У вересні 2017 року надіслав звернення Д-15980 :

”Біля аптеки та дитячої бібліотеки, що на вулиці Зої Гайдай, 5 створена на пішохідній зоні парковка, що перешкоджає руху дітей та дорослих і створює небезпеку для пішоходів при пересуванні транспортних засобів тротуаром, також водії автівок пошкодили значну частину тротуарного покриття. Фотоматеріали додаю до листа. Прохання терміново вжити заходів! ”

Оболонська районна адміністрація в особі Романа Лелюка оперативно відреагувала та надіслала відповідь та листа КП «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Оболонського району» корпорації «Київавтодор» з вимогою:

”Шановний Олегу Михайловичу!
На адресу Оболонської районної в місті в місті Києві державної адміністрації з КБУ ”Контактний центр міста Києва” надійшло звернення гр. Динник Петра Григоровича, № Д-15980/1 від 20.09.2017, щодо унеможливлення руху автомобілів по пішохідній доріжці яка розташована по вул. Зої Гайдай, 5 в м. Києві з метою безпеки пішоходів та припинення руйнування тротуарного покриття.
Враховуючи вищевикладене, просимо Вас вжити заходів спрямованих на встановлення механічних перешкод на пішохідній доріжці яка розташована по вул. Зої Гайдай, 5 в м. Києві про, що проінформувати ініціатора звернення та Оболонську районну в місті києві державну адміністрацію.

З повагою
Перший заступник голови Р. Лелюк
Виконавець: Нікитюк О.О.
т. 413-75-16 ”

На даний момент легкові авто і навіть вантажні активно їздять тротуаром і їх кількість збільшилась в ранковий і вечірній час через стихійну торгівлю в підземному переході, що поруч Зої Гайдай 5. Покриття тротуару та плитки пошкоджено.

Тому, вважаємо, першочергові задачі на даний момент для вирішення:

1) Безпека для дітей при русі пішохідною доріжкою
2) Ліквідувати незаконну парковку біля бібліотеки
3) Припинити стихійну