Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-1349 (4801523)
Зареєстровано:6 Лютого 2018
Тема звернення:Робота світлофора
Відповідальний:Департамент транспортної інфраструктури [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:21 Лютого 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Другий тиждень не працює світлофор на перехресті вулиць Богатирська та Куренівська, що призводить до значних ускладнень руху та великої кількості аварійних ситуацій.