Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-7459 (4801552)
Зареєстровано:6 Лютого 2018
Тема звернення:Захист житлових та майнових прав дітей опікунськими радами
Відповідальний:Служба у справах дітей [Танцюра Валерій Анатолійови]
Дата контролю:21 Лютого 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Скарга на Червону - Коренюк Тетяну Іванівну 31.12.1971 р.н. яка мешкає за адресою пр-т. В. Маяковського, 7, кв. 12 (тел 066-911-44-30). Дана громадянка абсолютно не займається вихованням та не цікавиться самопочуттям та здоров’ям своєї дитини Коренюк Світлани Анатоліївни 01.07.2017 р.н. На сьогоднішній день дана громадянка не проводить щеплення дитини. Дитина жодного разу не відвідувала поліклініку, а саме вузьких спеціалістів. Дитині вже восьмий місяць, а дитина не сидить, голова у дитини хитається, на руки дитину вона небере. Окрім того у дитини на позвонку вилізли три гулі. Дитині їсти вона не варить. Через раз кормить дитину сухими сумішами. Як наслідок дитина не доїда, і дитина худа, як ”щіпка”. Вона не прибирає, не миє дитину, не прасує їй білизну.
Дитиної вона не займається, а займаєтьося своїм повнолітнім синном Машавцом Іваном Сергійовичом 1999 р.н., якого вигнали з медичного університету. Вона їздить по деканатам вирішуючи його справи, кидає дитину на свого племінника Нагогу Єгора Володимировича, якому 10 років.
Вона турбується тільки про своє здоров’я, постійно ходить до лікарів, по різним медичним інститутам але не здоров’ям своєї дитини.
На даний час у даної громадянки начебто захворіла її мати Червона Діана Савеліїївна, 1933. На сьогодні 06.02.2018 р. вона знову кинула дитину і поїхала в інститу геноторологіїї щоб займатися зоров’ям своєїматері.
Дана гормадянка займається тільки собою та своїми родичами, а малолітньою дитиною та її здоров’ям вона абсолютно не займається.
Прошу Вас притягнути дану громадянку до відповідальності за не виконання своїх батьківських обов’язків.
Також прошу не поновити даній громадянці виплату державної допомоги по народженню дитини, у зв’язку з тим, що ці кошти не будуть напревлені нею на дитину