Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-7610 (4802690)
Зареєстровано:7 Лютого 2018
Тема звернення:Будівництво надземних пішохідних переходів
Відповідальний:КП ”Київпастранс” [Левченко Дмитро Валентинович]
Дата контролю:6 Березня 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Доброго дня. Минув рік як я звернулася до Вас з зазначеною нижче проблемою (копія листа) та жодних зрушень не здійснено ”Доброго дня. Хочу звернутися до Вас з заявою про необхідність будівництва пішохідного моста через трамвайні колії трамваю маршруту номер 1. Справа в тім, що людям, які виходять з ринку ”Дніпро”, з пологового будинку №3, дитячої поліклініки необхідно переходити на іншу сторону трамвайних колій через вулиці Василя Кучера та Володимира Покотила. Найближчий перехід є аж навпроти вулиці Генерала Потапова. Тому люди проривають огорожу трамвайних колій та переходять дорогу у непристосованому для цього місці. Адже поряд з ринком виріс новий мікрорайон (мова йде про новобудови по бульвару Кольцова 14 а, б, в, ...м). Вулиця Володимира Покотила досить жвава, особливо ввечері. А людей які винирюють з сіткової огорожі майже не видно на дорозі. Існує велика ймовірність сбити людину навіть якщо рухаєшся на невиликій швидкості (люди просто випадають із огорожі).
Отже, оскільки побудувався новий мікрорайон, а переходу до нього немає, звертаюсь до Вас з даною заявою про необхідність облаштування безпечного переходу.
Дякую.”
Відповідальний: КП ”Київпастранс” [Майзель Сергій Петрович]
Дата контролю: 14 Лютого 2016
Статус: Виконано

На мою заяву надійшла Відповідь:
”_24.02.2016_№ _16/589_
на № К-5421/1 від 22.01.2016 р.
Копія: Директору КБУ
«Контактний центр м. Києва»
Жуковій Л. П.
Шановна Оксано Олексіївно!
Дякуємо Вам за те, що Ви, звертаючись до Комунальної бюджетної установи «Контактний центр міста Києва», не залишаєтесь осторонь проблем функціонування та розвитку м. Києва як європейської столиці та повідомляєте нам про проблеми, які, на Вашу думку, є нині актуальними.
Інформуємо Вас, що питання стосовно облаштування безпечного переходу через колії трамвайного маршруту № 1 зареєстровано за № К-5421/1 від 22.01.2016 р. та опрацьовано в комунальному підприємстві «Київпастранс».
Повідомляємо, що на даний час розробляється проектно-кошторисна документація реконструкції трамвайної лінії від вул. Гната Юри до ЗАТ «Кисневий завод». Після проведення експертизи (незалежними експертами) місця переходу для мешканців мікрорайону будуть визначені відповідно до Державних будівельних норм та Правил дорожнього руху”.
Зрушень в даному питанні не