Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-3510 (4803262)
Зареєстровано:7 Лютого 2018
Тема звернення:Наявність дозвільних документів на встановлення рекламних конструкцій
Відповідальний:Управління з питань реклами [Смирнов Олександр Григорович]
Дата контролю:22 Лютого 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Прошу, перевірити законність, розміщення рекламної конструкції, за вищевказаною адресою, Дніпровський р-н, перетин бульв. Дарницький вул.Малишка. Про результати розгляду прошу, Вас, повідомити письмово.