Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-3843 (4803393)
Зареєстровано:7 Лютого 2018
Тема звернення:Незадовільний стан сміттєвих контейнерів, урн для сміття
Відповідальний:КП ”Київкомунсервіс” [в.о. Ляшкевич Максим Володимирович]
Дата контролю:23 Лютого 2018
Статус:Чекає на перевіку заявником
 
Текст звернення

Прошу відремонтувати контейнер для збору сміття, що розташований у сквері по вул. Прорізна.
На моє Б-42808 попереднє звернення, дула надана типова бюрократична відписка: ”.... щоденно проводиться моніторинг технічного стану підземного контейнеру ємністю 5 куб.м. та його заповнення твердими побутовими відходами. За результатам моніторингу здійснюється їх ремонт та вивезення. ”, яка не відповідає дійсному стану речей.
Контейнер досі не функціонує належним чином (не зачиняється після прибирання ноги з педалі)