Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-3566 (4803470)
Зареєстровано:7 Лютого 2018
Тема звернення:Наявність дозвільних документів на встановлення рекламних конструкцій
Відповідальний:Управління з питань реклами [Смирнов Олександр Григорович]
Дата контролю:22 Лютого 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Прошу, Вас, перевірити законність розміщення, рекламного щита, за цією адресою, вул. Електриків 570 метрів від з’їзду з московського мосту на розпродільному трикутнику, про результати розгляду прошу повідомити письмово.