Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-3877 (4803487)
Зареєстровано:7 Лютого 2018
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:Відділ благоустрою [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:12 Лютого 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Кожної зими з вікон квартири наших батьків спостерігається вид на сміттєзвалище.
Минулого року я подавав скаргу, на яку отримав нижчезазначену відповідь.

Солом’янською районною в місті Києві державною адміністрацією в межах наданих повноважень опрацьовано Ваше звернення від 02.03.2017
№ М-05816/1, яке надійшло до КБУ «Контактний центр міста Києва» щодо сміттєзвалища з великогабаритного сміття біля будинку № 5-а на вул. Антонова.
За результатом розгляду повідомляємо, що з виїздом на місце працівників відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, надано приписи від 01.03.2017 № 1/1 – орендарю приміщення ФОП Скоротяга О. П. та № 1/2 – директору ТОВ «Промислові технології» Новікову В. М. з вимогою вивезти сміття і постійно утримувати прилеглу територію в задовільному санітарно-технічному стані.
Перший заступник голови В. Бялковський.

Цього року ситуація знов повторюється, на скарги мешканців будинку комунальники та представники орендаря не реагують, тому прошу вашої підтримки в вирішенні даного питання.
Фото додається.