Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-3910 (4803880)
Зареєстровано:7 Лютого 2018
Тема звернення:Встановлення та експлуатація дорожніх знаків
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:22 Лютого 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Прошу встановити знак 4.1 на світлофорі біля будинку вул. Щербаківського, 55, в напрямку Інтернаціональної пл. На даному світлофорі знаходиться пішохідний перехід і поворот ліворуч взагалі-то заборонено, проте, більшість водіїв ймовірно вважають цей перехід перехрестям та виконують там даний маневр. В результаті створюються ускладнення для руху прямо, особливо в години пік.
Сподіваюся, що наявність знаку нагадає водіям, що повертати там не можна.