Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-3911 (4803882)
Зареєстровано:7 Лютого 2018
Тема звернення:Графіті, написи/малюнки на об’єктах благоустрою
Відповідальний:ЖЕД - 412 [Онофрійчук Петро Васильович]
Дата контролю:22 Лютого 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Прошу прибрати (зафарбувати) рекламу наркотичних засобів, яка була нанесена на декілька будинків вздовж алеї по вул. Петра Вершигори, від магазину Фуршет Дніпровський (вул. Ватутіна, 2) та далі по вул. Вершигори.
Фото декількох зазначених написів додаються.

Враховуючи, що поруч знаходиться ЗОШ № 234, прохання відреагувати на звернення максимально оперативно.

Заздалегідь вдячний.