Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-3603 (4803958)
Зареєстровано:7 Лютого 2018
Тема звернення:Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Гаряга Олег Олександрович]
Дата контролю:22 Лютого 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

В підземному переході тц Глобус перша лінія (ближче до виходу на вулицю Михайлівську) стоїть смітник біля якого всі працівкики торгового центру всі курять. Встановивши там смітник люди, що це зробили змушують курців порушувати закон про заборону паління в громадських місцях. Я прошу відповідну службу КМДА перенести смітник буквально на пару метрів на поверхню. Таким чином дим і запах від сигарет не буде йти в підземний перехід, а виходитиме на двір і цей запах не буде заважати перехожим. Дякую.