Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-1655 (4804054)
Зареєстровано:8 Лютого 2018
Тема звернення:Перевірка дозвільної документації, демонтаж воріт, огорожі, паркану, забору
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Гаряга Олег Олександрович]
Дата контролю:13 Лютого 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

На перехресті бул. Шевченка та вул. Коцюбинського невідомі особи демонтували частину огорожі. Діру в огорожі люди використовують щоб перебігати проїжу частину бульвара (три смуги руху автотранспорту). Поруч школа. Вчора в цьому місці збили на смерть собаку. Завтра це може бути дитина.
Прошу відновити огорожу.