Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-7860 (4804714)
Зареєстровано:8 Лютого 2018
Тема звернення:Ремонт під’їзду
Відповідальний:ЖЕД - 210 [в.о. Лозовий Василь Борисович]
Дата контролю:13 Лютого 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Шановні керівники Керуючої компанії з обслуговування житлового фонду Дарницького району, не одноразово звертався до керівництва ЖЄД-210 з різного роду зверненнями щодо обслуговування будинку та прибудинкової території але постійно отримую одну і ту ж відповідь (На Ваше звернення до КБУ ”Контактний центр м. Києва“ щодо обслуговування житлового будинку №3-б на вул. Зрошувальна розглянуто в ЖЕД-210 комунального підприємства ”Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району м. Києва“. За результатом розгляду повідомляємо наступне.
13.04.2017 року відбулося засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації, та прийнято рішення не розглядати звернення гр. Криволапа А. Г. згідно статті 8 Закону України «Про звернення громадян».).
Шановні ні одне із звернень не було вирішено по суті а отже і порушувати Закону України «Про звернення громадян» у Вас підстав не має. Прошу прийняти до уваги та розглядати звернення відповідно до чинного законодавства України.