Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Х-1013 (4804966)
Зареєстровано:8 Лютого 2018
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:УЖКГ [Мондриївський Валентин Миколайович ]
Дата контролю:23 Лютого 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня. По вул. Газопровідній встановлені ліхтарі, проте більша частина дороги знаходиться без освітлення, так як ліхтарі не працюють. Ввечері взагалі погана видимість на дорозі. Будь ласка, відремонтуйте та покращіть видимість на дорозі.